ZEBRALIŚMY POSZCZEGÓLNE OBSZARY DZIAŁAŃ MARKETINGOWO - PRODUKCYJNYCH, TAK BY NA KAŻDYM ETAPIE PROJEKTY TE BYŁY SPÓJNE W ODBIORZE.

REALIZUJEMY:
 •   Sesje fotografii kulinarnej studyjnej
 •   Sesje fotografii kulinarnej outdoor
 •   Produkcję filmową
 •   Tworzenie kontentu kulinarnego
  - www
  - social media
  - PR
 •   Kulinarne eventy marketingowe
  - wprowadzanie nowych produktów
  - budowanie wizerunku marki
  - spotkania dla dziennikarzy i mediów
  - warsztaty kulinarne jako promocja marki
  - eventy kulinarne stacjonarne i plenerowe

TYSIĄCE INFORMACJI

Codziennie, różnymi kanałami otrzymujemy tysiące informacji. Branże - spożywcza, kulinarna i alkoholowa, wyjątkowo dynamicznie się rozwijają – docierają do nas komunikaty o produktach, ich cechach, jakości i absolutnej potrzebie posiadania.

W tym natłoku informacji coraz ciężej jest się przebić z nowym produktem/usługą, jego wprowadzeniem na rynek, mierzyć się z ich ciągłymi zmianami, ulepszaniem, przepisami, gotowaniem, trendami na rynku, nowinkami, smakami, kucharzami, sprzętem kuchennym i restauracjami...

Gotowanie i kulinaria stały się bardzo istotną częścią naszego życia.

UWIELBIAMY OPOWIEŚCI

Buduj więź z Twoim produktem/usługą, poprzez chęć dołączenia do Twojej przygody, tak by każdy chciał być jej częścią. Pokaż swoją historię.

Różne formy przekazu - sesja zdjęciowa, film w terenie, poklatkowa opowieść o połowie ryb. To tylko przykłady. Stworzymy dla Ciebie wyjątkową historię.

FOTOGRAFIA KULINARNA

Sesje fotograficzne / wyjątkowe zdjęcia / FOTOGRAFIA KULINARNA / FOTOGRAFIA STUDYJNA / Stylizacja żywności

Od lemoniady po przyprawy, ser, mięso, wędliny a także gotowe danie, talerz jak i zestaw narzędzi kuchennych potrzebnych do jego przygotowania.

Wszystko co potrzebujesz pokazać w sieci, na swojej stronie www, katalogu, prezentacji, aplikacji, materiałach BTL.

Fotografia kulinarna plenerowa

Fotografia outdoor / każda pora roku

Specjalizujemy się w kulinarnych i produktowych sesjach outdoorowych o każdej porze roku i w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Jeśli potrzebujesz wyjątkowego materiału zdjęciowego lub masz pomysł na nie sztampowy projekt, który zrealizujemy wyłącznie dla Ciebie – dobrze trafiłeś.

WARSZTATY KULINARNE DLA FIRM

Eventy kulinarne dla firm / warsztaty kulinarne / imprezy integracyjne / warsztaty plenerowe

Zorganizowaliśmy wiele szkoleń, zarówno tych klasycznych kulinarnych w różnych miejscach w Polsce jak i zagranicą, Zarówno dla dużych jak i małych firm, integrujących pracowników jak i doładowujących wszystkim akumulatory pełnymi inspiracji doświadczeniami.

Gotowanie w terenie też nie jest nam obce a wręcz to uwielbiamy. Zorganizuj z nami najbardziej szalone pomysły - na kulinarny event o jakim marzysz.

CONTENT MARKETING - UNIKALNA TREŚĆ

TREŚCI KULINARNE / UNIKALNA TREŚĆ / WIARYGODNI EKSPERCI

Oferujemy unikatową treść i materiały związane ze światem kulinariów, są one tworzone pod konkretne potrzeby Klientów. Być może potrzebujesz atrakcyjnych wpisów na swój fanpage lub newsów na firmowego bloga/www. Materiały tekstowe od znanych osób z branży kulinarnej/gastronomicznej.

ZAUFALI NAM

pasekzlogami3-1024