WSPÓŁPRACA

Staż w SMACKLIFE - WARSZAWA

Zapraszamy do współpracy zdolne osoby z pasją do pracy, jeśli masz chęć współtworzyć nasze projekty i pracować w ambitnym zespole zapraszamy. Osoby na stanowiska project managera oraz artystów fotografików, grafików komputerowych ( animacje ), operatorów, montażystów, dźwiękowców, copy writerów i scenarzystów - zapraszamy do współpracy.

OFERUJEMY

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w naszej agencji, serdecznie zapraszamy!

Kogo szukamy? Studentów ostatnich lat studiów, ale musi to być osoba rezolutna, kreatywna, energiczna, otwarta, łatwo nawiązująca kontakty, potrafiąca dobrze organizować własną pracę, z umiejętnością obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet), znająca język angielski.
Oferujemy staż w przyjaznej atmosferze. Można się u nas dużo nauczyć - stażysta będzie zaangażowany w prace przy różnych etapach naszych zleceń agencyjnych.

Jeśli chcesz znaleźć się u nas na stażu, prześlij na adres praktyki@smacklife.pl swoje CV. Napisz też kilka słów o sobie, ułatwi nam to podjęcie decyzji.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujacej klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą: z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.833)".